Adula.57

Nenačítá se mi USB, jak opravit tento problém (viz obrázek níže)?

Dobrý den,
nedávno jsem si odinstalovávala nějaký program a asi jsem odinstalovala omylem nějaký jiný. Od tý doby se mi nenačítá připojení USB. Počítač mi zjistil,který je to program, ale nikde ho nemůžu sehnat. Nevíte, co s tím mám dělat?
Děkuji.

http://peslibe­rec.rajce.idnes­.cz/pc#12696505_11077112­25915042_89377041_o­.jpg (Tohle se mi zobrazilo v tom programu, po rozkliknutí se nic neinstaluje.)

Bohužel tam nic moc není. Nejde to někde stáhnout a znovu naistalovat, nebo není nějaký jiný způsob jak je kontaktovat?

Nejlepší odpověď
tforro

Máte odinstalované ovladače od USB, resp. dost pravděpodobně od základní desky.
Možná kliknout na support a tam může být něco v tom smyslu download/install drivers.