Jak opravit systém a nepřijít o data Eee Asus 1000H s XP

Doplňuji:
použil jsem cleaner čištění registrů a neuložil jsem si data a teď mi to nechce pustit do obnovení systému do data předtim

Odpovědi:

Zlatý

No to jste nam toho moc nerekl ...predne asi chcete opravit OS mate windows ?..linux ..co se vam prihodilo oprava systemy je sirsi pojem...trochu to rozepiste prisim ..
Doplňuji:
tak zahlohu dat muzete udelat napriklad na internetovem ulozisti ..ulozto.cz nevihodouje pomale nahravani dat pokud je jich mnoho ...dale vypalit data na CD/DVD..a nebo pouzit externi hDD ci velkokapacitni flashdisk ....pokud mate CD windows tak CD dat do mechaniky a vypnout pocitac a dat bootovani po nabidnuti opravy systemu nebo nove instalace dat pouze opravit (repair) k tomuto slouzi klavesa (R)u windows XP
po oprave se vam strati data ze skozky moje dokumenty a zastupci na plose ..atak si vytvorte slozku primo v mistnim disku (c) a tam presunte data ze slozky moje dokumenty tak vam data z teto slozky zutanou ...
Pokud nemate mechaniku tak bude treba udelat takzvany Bootovaci flashdisk pomoci programu WinToFlash zde ke stazeni http://www.slunecnice.cz/… je navod ...http://technet.idnes.cz/… postup je stejny jako pri oprave z CD..nebo pouzit recovery navod zde ...http://support.microsoft.com/… pouze pri oprave windows se data nestraceji...ale vzdy je treba pred praci s pocitacem udelat zalohu ..!!!!!

Zlatý

V prvom rade zazálohovať data na externé úložisko - DVD, USB HDD, USB Kľúč, pripraviť si pre prípad obnovy programov ich ´inštalačky´

Po vykonanej zálohe v prípade windows sa pokúsiť
1 - Ak ste doteraz vytvárali "bod obnovenia" použite ho. Vráti sa do nastavenia, v ktorom bol v čase vytvorenia tohto bodu.
2 - o "recovery" tj. priamo pri štarte použiť možnosť opravy obnovením chybných súborov zo zdrojových súborov (sú buď na HDD, alebo na priložených CD) - prebieha to automaticky. Väčšinou po takejto oprave netreba preinštalovávať užívateľské programy, ale majte to aj tak pripravené.

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

aha xp prehlid jsem to..:D

Liba.cz

Mám windows xp 32-bit, chci opravit os aby mi zůstaly všechny soubory a složky.

Liba.cz

Při spuštění systému se načítá minimálně 5 min.

Liba.cz

Při spuštění systému se načítá minimálně 5 min.

Zlatý

badisko

jo tak ...to je jina...najedte do panelu rychleho spoustnni ...tam slozka prislusenstvi > system tools> obnoveni systemu....vase pomale nacitani muze byt spusobeno taky spoustenim programu pri startu takze je doporucuji zakazat ..ty nepotrebne ..ty zase najdete v panel rychleho spousteni slozka po spusteni ...jen je proste zakazete ...

Zlatý

led

súhlas

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.