Jak „opravit“ spárovačku v koupelně, která stále barví (je červená) a v některých místech po přejetí nehtem se drolí…

Dostal jsem porazeno nanést na tyto spáry penetraci. Pokusil jsem se a trošku se to zlepšilo, ale do budoucna se toho bojím. Ví prosím někdo, co by se s tím dalo dělat? Díky moc, za jakoukoliv radu.

Odpovědi
elektrikář

Opatrně vyškrabat špachtlí nebo hřebíkem, rozdělat spárovací hmotu, a udělat znova. Zřejmně v porezních spárách máte nějakou plíseň. Skuste na to aplikovat zatím Savo.

StavbyVysoc.

Dobrý den v koupelnách je běžná červená plíseň při dobrém spárování stačí při uklidu otřít houbičkou. Ve vašem případě existuje přípravek který se nanáší na stávající spáry tudíš nemusíte pracně odstraňovat špatnou spáru zajděte do koupelnového studia koupíte kbelík přípravku starou spáru to překryje a sjednotí její povrh nanáší se obdobně jako běžná spárovací hmota

PS v obchodě řekněte že potřebujete jemnou stěrku na stávající spárování