david žáček

Jak opravit pripojeni k wifi?

Prihlasil jsem se na wifi a po chvili me to odpojilo uz se nedalo pripojit pise to ze „k teto siti se neda pripojit“ jinak ma win 8.1

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud wifi pracuje normálně, znáš heslo atd., tak zkus wifi síť ze zařízení (nejspíš pc) odstrait. Poté bude opět načtena jako nová dostupná a normálně se přihlaš.

Tomáš Nguyen

Zkus se na tu wifi připojit pomocí jiného zařízení. Pokud se tam úspěšně připojíš, tak problém bude v PC (zkontroluj si např. jestli neděláš překlepy v heslu). Pokud se ani na druhém zařízení nepůjde připojit, tak problém bude asi v routeru. V tom případě bych asi kontaktoval poskytovatele.