Jak opravit podlahu na balkoně-terase?

Přítel má v patře balkon(terasu) asi 12 krát 4metry.Před 30ti lety tam dal IPU,pod ní je beton a hurdisky.Tedˇchce znovu dávat IPU,nebo plech.Dlažbu nechce.Je nějaké lepší řešení(IPA mi připadá hrozná).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Je velice mnoho způsobů např.
Doplňuji:
A nebo tady
http://www.fase-sro.cz/

Zdroj: http://www.izolacesalsa.cz/izo lace/izolace-teras/

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud terasu používáte ani IPA ani plech by se mi teda nelíbila a není to praktické.

Dlažbu nechce -ta je nejlepší i se dobře udržuje ...pak jedině beton a natřít ho ale to se dělávalo dřív.

Třeba poraděj chlapi.

Zlatý

Zlatý

Pokud je to nekrytá terasa a prší na ní tak se mu ani nedivím. Za pár let je dlažba pryč.
Déšť a mráz se o to postará.
Jedině nějaký monolitický povrch, ale nemám žádný typ.

Stříbrný

Vodotěsné izolace nejsou na chození a protlačení nožičkami od nábytku dost pevné. Pokud nechete použít dlažbu jde použít litý asfalt jako na chodníky,nebo plast beton. Okraje se musí ukončit plechováním, aby tam nezatékalo do stavby

Nevím jestli jste něco sehnala. Zrovna včera jsme terasu-původně kachle předělávali. Kachle jsou na nic, když naprší a v zimě namrzne, tak spáry popraskají a dlažba se odloupává. My jsme vyřešili: celoplošně litá dlažba Příjemné pro nožky a barev je více k výběru. Já vybrala zelenou se žlutým. připomíná mi to trávní plochu .Můžu poslat foto. Není to ani moc nákladné Terasa není podstřešená.Jsou do drobounké kuličky . Najděte litá dlažba Aquaizol také slouží jako hydroizolace a je také protiradonová. Prostě, taková barevná tekutá lepenka .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.