AmazedWolf

Jak opravit obraz z počítače na LCD televizi?

Když připojím počítač k televizi pomocí VGA, tak mi dole a vlevo zmizí kus obrazu. Skoušel jsem nastavit jiný rozlišení, ale nepomohlo to.
Doplňuji:
Zapoměl jsem říct, že na druhý straně a nahoře tam mam černé pruhy.
Skoušel jsem tam zapojit druhej počítač a tam mam nějakej software od grafický karty a tam jsem si to mohl posunout.

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus si pohrát ještě s obnovovací frekvencí (nastavit ji v kombinaci s s nastavením rozlišení – v nastavení obrazu), případně SW k některým kartám umožňoval nastavení ´centrování´ obrazu…