postcd

Jak opravit myš, která kliká dvakrát, i když kliknu jednou?

levé tlačítko, díval jsem se do toho a žádná nečistota, občas klikne dvakrát místo jednou. u pravého tlačítka by mi to nevadilo, ale nevím jak by to šlo přesměrovat, nechce se mi jí vyhodit.

napadlo mě přeletovat to plastové klikadlo z nefunkční myši a nebo softwarové řešení mi zafungovalo:

Nainstalovat program https://autohot­key.com/ a pak vytvořit textový soubor .txt a vložit:

LButton::
If (A_PriorHotkey != A_ThisHotkey OR A_TimeSincePri­orHotkey > 500) ;if first click
{
Send {LButton}
Return
}
If (A_PriorHotkey != A_ThisHotkey OR A_TimeSincePri­orHotkey < 100) ;if hyperclick
Return
Send {LButton}
Return

následně soubor přejmenovat na zakazatrychlyd­vojklik.ahk

pak ze Start menu menu otevřít program „Convert .ahk to .exe“

A tento exe soubor nechat spouštět při startu Windows, funguje a zabrání rychlým dvojklikům

Nejlepší odpověď
Kepler

A nemáš Parkinsona? Ne, vážně – radši kup novou za pár šupů.

Další odpovědi
gecco

Nějaká nečistota je v mikrospinaci, buďto jej výměn a nebo si tlačítka 'prehod'' v Ovládacích panelech…
A nebo myš prostě kup novou…
😉

postcd

Ten kód v otázce neumožní funkci myši táhni a pusť a také neumožní například zvýraznit text přetažením myší.

Tento kód ale funguje:
~LButton::return ; Set A_PriorHotkey.
#If A_PriorHotkey != "" && A_TimeSincePri­orHotkey < 200
LButton::return ; Block hotkey.

Pokud by někdo chtěl, zde je .exe aplikace, která po spuštění blokuje ten rychlý klik myši. Já si jí dal do nabídky „Po spuštění“ aby se spouštěla automaticky pos tartu Windows.
https://mega.nz/#!4pNhGD­RA!-PFlu0k2qbRLrr­ktdOPvRQcKJ6F6TlR­ixczWJxqC7xw