Jak opravit kapající ventil radiátoru?

Mám v celém bytě staré ventily na radiátorech, takové černé plastové kloboučky a z nich kape voda. Co s tím?

Odpovědi
bizonka

Tot otazka,koupit nove ventily,nebo radiatory?

anonym

Vyměnit?= problém,budou zarostlé.Existují tmely ,nebo spec.vodní pásky-drahé,ale funkční.
Tmelem (cca 200kč) jsem opravil 3 kapající radiátory, páskou WC- O.K.
Tmel se jmenuje asi! UHU.Asi proto,že zbytek není v orig. balení.Na víčku tuby je logo UHU.

elektrikář

U klasických ventilů lze dotáhnout těsnicí kroužek, případně přidat těsnicí šňůru,namáznutou v oleji.Pokud se s nimi dá otáčet. Jinak vymněnit za nové.

Qanto

Dobrý den
Jak přitáhnout nebo vyměnit těsnění?? Děkuji