Jak opravit již vytisknutý dokument?

Mám již vytisknutý a potvrzený dokument, ale našel jsem v něm chyby – potřebuji je zabělit. Jde to nějak přes PC opravit, abych nemusel tisknout nový dokument?

Nejlepší odpověď
gecco

Zabělit v PC???
Jo – musíš dokument poskládat na velikost microSD a vložil jej do čtečky (tím místem k zabělení nahoru) a do PC naleješ Vanish (v přiměřeném množství…).
😁
___
Ne – buďto si chyby v dokumentu zaběl ručně, nebo si chyby oprav a vytiskni znovu.
Pokud už původní dokument (v počítači) nemáš, můžeš stávající výtisk naskenovat, projet OCR, opravit, vytisknout…

pusinka50

gecco, máš ode mě bodík za pobavení:-))

gecco

😉