jak opravit diru v blatniku

Nejlepší odpověď
kropitko

vyvařit, zakytovat, vybrousit, nastříkat

Další odpovědi
anonym

Ještě doplním baghiru, trvanlivější varianta než flikování, je zajet na šrotiště a za pár šupů koupit náhradní blatník téhož typu.
V servisech stejně dnes preferují výměnu, originální vypalovaný lak má min. 2 letou záruku, jakákoliv oprava má tendenci vbrzku znovu prokvétat rzí.
Jakmile zasáhnu do původního laku, bývá to vžy problém. Opravy se dělaly naposled v časech Š120, dnes je jiná doba, kdy ojetina v autobazaru přijde levněji než součet pracných a nákladných oprav.

mosoj

Svépomocí díru zalaminovat a to jak z vnitřní strany tak z vnějšku. Potom vrchní stranu vybrousit přetmelit a přestříknout lakem ve spreji. Spodní nechat tak jak vyšla ( není vydět).

Materiál: Epoxidová pryskyřice ( nebo tmel Lepox), skelná tkanina, tmel a lak ve spreji + nějaké odmašťovadlo.

Potom již jen brusný papír hrubší na konec brusný papír lapovací pod vodu a ruce.

baghira

Zajet s autem do servisu.

cukrar

není díra jako díra.
Krásná samolepka udělá divy na mnoho let.

terry

mosoji, co to znamená vydět? 🙂