vita

Jak opět odesílat přes bluetooth???

Mam notebook s bluetooth a vždy když jsem klepnul na ploše na fotku, tak mi to hodilo nabídku odeslaní i přes bluetooth a je to směšny už 2 roky tu to nabídku tam nemam,vytratila se a stále nevim jak to zpět aktivovat. Poradte mi tu,dík 🙂

Odpovědi
Hamon

Co jsi delal, kdyz volba zmizela? Je BT aktvni?

anonym

Zkontroluj si:

  • zda nemáš vyplý HW vypinač (některé notesy jej mají)
  • zda nemáš BT vypnuté softwarově (v ovládání bezdrátových ´přenosů´)
  • zda máš v pořádku (a aktuální) ovladač BT

Doplňuji:
Vito – na tvou zprávu nelze odpovědět – máš privátní účet…
A – koneckonců, stejně je lépe pokračovat v Doplnění (a diskusi) k otázce – jednak se bude moci připojit více rádců také může otázka a její (vy)řešení pomoci i jiným tazatelům.
😉
A ne – v tuto chvíli ti blíže mocka neporadím – neuvedl jsi ani typ notesu (a že jich jsou ´žijících´ minimálně stovky), ani verzi OS… Snad jen – aktuální driver BT najdeš (velmi pravděpodobně) na webu výrobce notesu (předtím ale zkontroluj, co jsem psal výše).

iceT

Stejný problém jsem měla taky,taky jsem tak jednoduše posílala všechno.Pak jsem měla problém museli mi poradit v prodejně,tam mi poradili stáhnout a znovu nainstalovat,ale mě to nešlo,tak mi to museli udělat a nastavit oni.
ted musím pokaždý otevřít okno BT,vbrat ze spárovaných zařízení to,kam co potřebuju poslat,a třeba u chytrých telefonů je to kapku složitější,ale taky jsem se naučila s tím zarábět.