Avatar uživatele
vita

Jak opět odesílat přes bluetooth???

Mam notebook s bluetooth a vždy když jsem klepnul na ploše na fotku, tak mi to hodilo nabídku odeslaní i přes bluetooth a je to směšny už 2 roky tu to nabídku tam nemam,vytratila se a stále nevim jak to zpět aktivovat. Poradte mi tu,dík 🙂

Zajímavá 0 před 3740 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Co jsi delal, kdyz volba zmizela? Je BT aktvni?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkontroluj si:

  • zda nemáš vyplý HW vypinač (některé notesy jej mají)
  • zda nemáš BT vypnuté softwarově (v ovládání bezdrátových ´přenosů´)
  • zda máš v pořádku (a aktuální) ovladač BT

Doplňuji:
Vito – na tvou zprávu nelze odpovědět – máš privátní účet…
A – koneckonců, stejně je lépe pokračovat v Doplnění (a diskusi) k otázce – jednak se bude moci připojit více rádců také může otázka a její (vy)řešení pomoci i jiným tazatelům.
😉
A ne – v tuto chvíli ti blíže mocka neporadím – neuvedl jsi ani typ notesu (a že jich jsou ´žijících´ minimálně stovky), ani verzi OS… Snad jen – aktuální driver BT najdeš (velmi pravděpodobně) na webu výrobce notesu (předtím ale zkontroluj, co jsem psal výše).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Stejný problém jsem měla taky,taky jsem tak jednoduše posílala všechno.Pak jsem měla problém museli mi poradit v prodejně,tam mi poradili stáhnout a znovu nainstalovat,ale mě to nešlo,tak mi to museli udělat a nastavit oni.
ted musím pokaždý otevřít okno BT,vbrat ze spárovaných zařízení to,kam co potřebuju poslat,a třeba u chytrých telefonů je to kapku složitější,ale taky jsem se naučila s tím zarábět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek