Anduška

Jak opět nastavit zobrazování obrázků v mobilu?

Zdravím. Stáhla jsem si do svého mobilu(Samsung xcover) aplikaci pro čtení eknih. Poté jsem si stáhla eknihy a když jsem na ně klikla, zobrazilo se mi, v jakém programu je chci otevřít a jestli vždy nebo jen jednou. Zadala jsem tu aplikaci a „vždy“. Ale náhle jsem zjistila, že mi nejdou zobrazovat obrázky a fotky, protože se otevírají v té aplikaci na eknihy. Zkusila jsem aplikaci odinstalovat, ale teď to hlásí, že soubor nelze otevřít, přitom mi to předtím normálně šlo. Nevíte někdo, jak mohu nastavit zpět? Díky moc za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
Funna

jediné nač jsem ve svém telefonu (Android 4.4.2) přišla je – otevřít si složku, ve které máš fotky uložené přes správce souborů (já mám stažený ES File Explorer, v tom programu, co byl v telefonu předinstalovaný mi tohle, co budu popisovat, nejde)…po otevření se zobrazí malé náhledy fotek, na jednu kliknu a podržím, až se označí a v pravo dole na liště dám „další“ (3 tečky nad sebou)…a tam je „otevřít jako“ a tam „vymazat výchozí“…

Další odpovědi
anonym

Zkus označit na to foto a přes menu „otevřít v…“, potvrď vždy. Taky je možné nastavit ve správci filtry, jaké soubory se mají otevírat v příslušném programu. Samsung nemám, ale u chytrých mobilů by to nohlo fungovat. Mám přes 5 let starou Nokii a funguje mi to.