Jak opět nastavit zobrazování obrázků v mobilu?

Zdravím. Stáhla jsem si do svého mobilu(Samsung xcover) aplikaci pro čtení eknih. Poté jsem si stáhla eknihy a když jsem na ně klikla, zobrazilo se mi, v jakém programu je chci otevřít a jestli vždy nebo jen jednou. Zadala jsem tu aplikaci a "vždy". Ale náhle jsem zjistila, že mi nejdou zobrazovat obrázky a fotky, protože se otevírají v té aplikaci na eknihy. Zkusila jsem aplikaci odinstalovat, ale teď to hlásí, že soubor nelze otevřít, přitom mi to předtím normálně šlo. Nevíte někdo, jak mohu nastavit zpět? Díky moc za všechny odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

jediné nač jsem ve svém telefonu (Android 4.4.2) přišla je - otevřít si složku, ve které máš fotky uložené přes správce souborů (já mám stažený ES File Explorer, v tom programu, co byl v telefonu předinstalovaný mi tohle, co budu popisovat, nejde)...po otevření se zobrazí malé náhledy fotek, na jednu kliknu a podržím, až se označí a v pravo dole na liště dám "další" (3 tečky nad sebou)...a tam je "otevřít jako" a tam "vymazat výchozí"...

Další odpovědi:

Zkus označit na to foto a přes menu "otevřít v...", potvrď vždy. Taky je možné nastavit ve správci filtry, jaké soubory se mají otevírat v příslušném programu. Samsung nemám, ale u chytrých mobilů by to nohlo fungovat. Mám přes 5 let starou Nokii a funguje mi to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.