Fienir

Jak omezit „práci“ u počítače?

Rád bych programoval, ale vždy to sklouzne k tomu, že půl dne dělám nesmysly typu Facebook, prohlížení zpráv, atd…

Jak se přinutit dělat něco užitečného a jak omezit počítač pouze na pracovní činnost?

btw odpovědi mi nabízí kategorii Zdraví – Nemoci, možná už je to nemoc :) :D

Nejlepší odpověď
Quimby

Vypni internet pokud ho k tomu nepotřebuješ.(mys­lím tím router nebo jinej kabel)
Pokud máš chrome nebo mozillu, tak existují doplňky, který dokáží blokovat určité stránky.

Další odpovědi
kelley

Pro tohle se vžilo módní slovo „prokrastinace“ (občas na netu narazíš na drahá školení o tom, jak s prokrastinací bojovat…). Nejlepší je asi vzít notebook a odjet někam na chalupu, kde nemáš připojení k netu 🙂 Pokud ho k tomu nutně nepotřebuješ…