Toruk

Jak omezit auto- opravy pravopisu (indikaci) při psaní mailu, ve Firefoxu

Ve Firefoxu když píšu text (třeba maily, ale i tady u této otázky), všechen se mi podtrhává červenou vlnovkou, jako že je chibný 🙂 Nevím, jestli to má vliv- je to v Linuxu. Dají se ty vlnovky zrušit?
Doplňuji:
robosobo: proč myslíš, že je za tím slůvkem „chibný“ smajlík? Je to vtip. To ti nedošlo? Raději se zamysli nad svým logem/ avatarem

Nejlepší odpověď
robosobo

chibný(snad chybný)??????tak se nauč česky třeba z pravidel českého pravopisu

Další odpovědi
pokazdejinak

Oranžové tlačítko Firefox > Možnosti > Možnosti > záložka Rozšířené > podzáložka Obecné > odškrtnout Při psaní kontrolovat pravopis

nebo
Oranžové tlačítko Firefox > Možnosti > Možnosti > záložka Obsah > tlačítko Vybrat jazyky a vybrat si češtinu – to mám já :)