kapka

Jak oloupat banán, aby byl hned rozkrájený na kolečka?

Je to kouzelnický trik, ukazovali ho v televizi, tak snad neprozrazuji nic zakázaného. Banán je už pod slupkou nakrájený na kolečka, stačí ho oloupat a servírovat. Přijdete na to, jak se to dá udělat?
Doplňuji:
JayDee446 – výborně!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mám trest, nemohu odpovídat.

Další odpovědi
JayDee446

Je to jednoduché. Stačí zapíchnout špendlík do banánu a trochu s ním „zarumplovat“. Banán je měkký – rozkrojí ho to. Dírka po špendlíku potom skoor není vidět. Takto se to několikrát zopakuje.