Pokročilý

Jak odstranit zubní kámen?

Tato otázka navazuje na mou včerejší jestli mi ve 14 letech může vypadnout zub.Nakonec se potvrdilo že se jedná o zubní kámen.Hodně lidí m itam psali at zajdu k zubaři no tady u nás to neni tak jednoduché většinou když tam zavoláte tak vám řekne at přídete za pět měsíců.Jsem objednán na srpen.Takle to tady chodí.Dá se ten zubní kámen odstranit i po domácku?Jak?

Odpovědi:

Pokročilý

Tuším že po domácku to nejde.Návštěva zubaře je nutná.

Jsou zubní pasty a ústní vody zamezující tvorbu zubního kamene. Já s tím mám tu zkušenost, že když dodržuji pitný režim, tak se mi zubní kámen netvoří. Takže dodporučuji zvýšit příjem tekutin, hlavně vody (jako prevenci). No a jinak v tom srpnu si nechej kámen odstranit a potom používej pastu proti jeho další tvorbě.
Se zubaři je problém. Je jich málo. Čekat půl roku, to je ale hodně dlouho.

zubní kámen je záludnej a nejhůře se odstraňuje z prostoru mezi zuby. Dá se odstranit svou vlastní iniciativou nebo pomocí zubní hygieničky, která důkladně vyčistí zuby, aby nezapáchalo z úst a poučí vás o údržbě zubů. Já osobně jsem jednou byl na zubní hygiene a hodně mi to pomohlo, protože jsem zjistil, že si celý život čistím špatně zuby a všichni co mi to říkali to dělaj taky špatně. Dobrý kartáček je ten, který má velkou čistící plochu a mezizubní kartáček, aby se vyčistil prostor mezi zuby.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.