Jirka R

Jak odstranit zápach z oleje od sardinek (tresčí játra) z riflí a svetru?

Již jsem to několikrát pral s aviváží, spreyoval proti zápachu, polil octem a pořád je to cítit!

Odpovědi
elektrikář

Na Rifle bych použil vyvaření v roztoku prací sody. Svetr bych raději odnesl do čistírny. Zbytek oleje se v technických čisticích prostředcích jistě rozpustí.