bukovec

jak odstranit z karoserie auto zbytky lepidla po polepech?

Nejlepší odpověď
Radius

Zkuste to opatrně sprejem: LABEL-OFF
ten je na to určený, více v odkazu.

Zdroj: http://www.ges­.cz/cz/sprej-label-off-200ml-GES08003238.html

Další odpovědi
Zaibatsu

auto clay

isteron

Ja používam na vyčistenie povrchu po samolepkách tech. benzín. Treba vyskúšať.
Ani kinofilmy mi to nepoškodilo, keď som ich čistil pred kopírovaním.

cukrar

Technický benzín, pak rozleštit, aby nebyl vidět jiný lesk pod nálepkami.

no107064

Nálepky jak píší technický benzín, nebo nějaký odstraňovač nálepek. Ale pokud je to něco opravdu kvalitního jako lepidlo na lišty u škodovek, tak na flexu gumový hříbek a ten sundá všechno a nic nezničí, ba naopak to rozleští :D