kazisvět

Jak odstranit vodní kámen z šikmé plochy?

Řešíme to u masážní vany, kde se pod tryskami tvoří vodní kámen. Běžné prostředky moc nefungují kvůli tomu, že rychle stečou dolů a nepůsobí tak dostatečně dlouho.

Nejlepší odpověď
venkovan

Gelové prostředky které drží a nebo parní čištič.

Další odpovědi
hanulka11

Jo s masážní vanou to není jen tak, je nutné o ni pravidelně pečovat po každé koupeli je nutné zapnout čištění a pak vanu vytírat do sucha -jen tak se nebude nic usazovat . Nejlepší by bylo dojít se poradit tam kde vám vanu prodali , protože něčím drhnout okolí trysek – nevím, nevím

Alesh

Možná je to blbost, ale napadlo mě zkusit to místo přikrýt hadrem a pak použít daný prostředek, zkrátka, že by to ten hadr podržel.

micho

doporučit mohu f420 mycí prostředek na nádoby do myčky 10 l stojí 1000-,– waltera nebo tak nějak značka . vyčíslit zvládne i 20 let cernou plotnu a je zas bílá

baghira

Pokud jde jen o to, že čistidlo příliš rychle steče, tak co tak do něho namočit hadr a ten připlácnout na dotyčnou plochu? Eventuálně zajistit, aby nespadl.