Stříbrný

Jak odstranit Trojského koně?

Používám AVG antivirus a teď při skenování počítače mi to našlo dopodrobna toto: Trojan horse spamTool.ERA. Když jsem používala Avast, tak tam byla taková truhla a do ní se daly viry dát a z ní pak bezpečně zlikvidovat, jenže s AVG nevím.
Děkuju za pomoc
Doplňuji:
kropitko: ano, děkuju, ale kdybych měla virový trezor, tak to tam dám. Bohužel nevím jak se toho zbavit, protože AVG mi žádné možnosti nenabízí. Pouze mi to vypsalo infikovaný soubor nebo co to je a víc nic. Nemůžu ho ani najít přes tu adresu kterou to nabízí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.odpovedi.cz/…

Doplňuji:
já tomu moc nerozumím, ale líbila se mi tam odpověď jednoho uživatele a to by se ti právě mohlo hodit
------------------------------

jestli chces odstranit jdnom trojana tak :např. Trojan Guarder Gold, TrojanHunter nebo Trojan Remover ..atd
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tak jsem myslela, že to by snad mohlo pomoci. Jinak třeba já mám Kašperský antivir a ten si to likviduje sám,,,,,

Další odpovědi:

Zlatý

AVG antivirus jsem používala rok a žádné potíže jsem s timto antivirusem neměla.Ted mám Microsoft security essentials a jsem spokojená

Zlatý

AVG má taky virový trezor. O trojské konírně nevím.

Pokročilý

pokud je PC infikován tzv Trojským koněm, doporučuju zazálohovat data, zformátovat disk a naistalovat systém znova. Hezký den

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.