Avatar uživatele
Ella

Jak odstranit Trojského koně?

Používám AVG antivirus a teď při skenování počítače mi to našlo dopodrobna toto: Trojan horse spamTool.ERA. Když jsem používala Avast, tak tam byla taková truhla a do ní se daly viry dát a z ní pak bezpečně zlikvidovat, jenže s AVG nevím.
Děkuju za pomoc
Doplňuji:
kropitko: ano, děkuju, ale kdybych měla virový trezor, tak to tam dám. Bohužel nevím jak se toho zbavit, protože AVG mi žádné možnosti nenabízí. Pouze mi to vypsalo infikovaný soubor nebo co to je a víc nic. Nemůžu ho ani najít přes tu adresu kterou to nabízí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, iceT před 4822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trojsky-kun

Doplňuji:

já tomu moc nerozumím, ale líbila se mi tam odpověď jednoho uživatele a to by se ti právě mohlo hodit

jestli chces odstranit jdnom trojana tak :např. Trojan Guarder Gold, TrojanHunter nebo Trojan Remover ..atd

Tak jsem myslela, že to by snad mohlo pomoci. Jinak třeba já mám Kašperský antivir a ten si to likviduje sám,,,,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

AVG antivirus jsem používala rok a žádné potíže jsem s timto antivirusem neměla.Ted mám Microsoft security essentials a jsem spokojená

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

AVG má taky virový trezor. O trojské konírně nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
niemand

pokud je PC infikován tzv Trojským koněm, doporučuju zazálohovat data, zformátovat disk a naistalovat systém znova. Hezký den

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek