Ella

Jak odstranit Trojského koně?

Používám AVG antivirus a teď při skenování počítače mi to našlo dopodrobna toto: Trojan horse spamTool.ERA. Když jsem používala Avast, tak tam byla taková truhla a do ní se daly viry dát a z ní pak bezpečně zlikvidovat, jenže s AVG nevím.
Děkuju za pomoc
Doplňuji:
kropitko: ano, děkuju, ale kdybych měla virový trezor, tak to tam dám. Bohužel nevím jak se toho zbavit, protože AVG mi žádné možnosti nenabízí. Pouze mi to vypsalo infikovaný soubor nebo co to je a víc nic. Nemůžu ho ani najít přes tu adresu kterou to nabízí

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trojsky-kun

Doplňuji:

já tomu moc nerozumím, ale líbila se mi tam odpověď jednoho uživatele a to by se ti právě mohlo hodit

jestli chces odstranit jdnom trojana tak :např. Trojan Guarder Gold, TrojanHunter nebo Trojan Remover ..atd

Tak jsem myslela, že to by snad mohlo pomoci. Jinak třeba já mám Kašperský antivir a ten si to likviduje sám,,,,,

Další odpovědi
panenka

AVG antivirus jsem používala rok a žádné potíže jsem s timto antivirusem neměla.Ted mám Microsoft security essentials a jsem spokojená

Děda Louda

AVG má taky virový trezor. O trojské konírně nevím.

niemand

pokud je PC infikován tzv Trojským koněm, doporučuju zazálohovat data, zformátovat disk a naistalovat systém znova. Hezký den