quentos

Jak odstranit technický olej či vazelínu z čepele nože?

Stačí setřít suchým hadrem? Díky.
(A nesmějte se, jsem prostě technickej debil, kterej s těmahle věcma nepřichází běžně do styku ;{)> já jenom, až tímtéž nožem budu třeba čistit houby, abych se pak nepo…)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlíp, když nůž umyješ saponátem – mnohdy olej vytvoří ´zaschlou´ vrstvu – což je fajn pro konzervaci, ale ta ´chuť´ to není.
😉

Další odpovědi
Dochy

  1. hadr, horká voda, trochu saponátu.
  2. Pokud by to nešlo, pak hadr a benzín, následně dle 1)

😉

zjentek

i když vlastníš hadr, vždycky by u toho měla být i voda, v tomto případě bude lepší horká voda ..máš vodu???
Doplňuji:
mosoj: svět je krmen debilitou ..až to tady bude o odbornících, tak tady budeš ty a ještě třeba dva nějací idioti ..což s tebou přímo nesouvisí, ale těžko takto určit, jak se ti tady potom bude líbit ..nemáš zač za místní návod :)

mosoj

Téměř neřešitelný problém na který zná odpověď jen odborník. Já bych to nezvládl. Díky za návod.

Pepa25

Asi bych to setřel nasucho papírovým kapesníkem a pak normálně opatrně umyl vodou s trochou saponátu, jako bych myl nádobí.

gagaga

:o
privezte ho Q. ke me do Stuttgartu, ja Vam ho dam do mycky :)

ja nikdy nezapomenu, jak jste se tu pred lety ptal, jestli muzete nadale pouzivat kartacek na zuby, kterej vam vypadl ve vlaku ..
a ja dodneska nevim, jak to tedy tenkrat dopadlo :(

mam taky hodne chytrou nevestu ( a zaroven nepraktickou ) …umi 4 svetove jazyky..neco jako vy a ja ji jednou psala ..
..nenechala by jsi prosim pridelat klic od domu pro tebe a pro Patrika .?
a ona : ok..a kolik jich mam nechat pridelat ?

tak Vas mam Q. ve stejne kategorii jako ji ( ale nic ve zlem, jen se bavim ) :)
mimochodem : jinak je to zlata holka :)

  • iv-

quentos

to už nepamatuuju ani já, ale myslím, že jsem ho tenkrát radši vyhodil… čím byla ta otázka tak nezapomenutelná?

gagaga

ja si proste pamatuju jenom takovy " blbosti " :)

i to, ze znamej me vypravel, ze jeho syn se rozesli s pritelkyni..a ja : a proc ?
a on : oni meli rozdelene finance..a kazdy mel i svuj toaletni papir..a on setril, mel jenom dvouvrstvej a ona si kupovala ctyrvrstvej a on ji ho krad :)

annas

🙂