Avatar uživatele
quentos

Jak odstranit technický olej či vazelínu z čepele nože?

Stačí setřít suchým hadrem? Díky.
(A nesmějte se, jsem prostě technickej debil, kterej s těmahle věcma nepřichází běžně do styku ;{)> já jenom, až tímtéž nožem budu třeba čistit houby, abych se pak nepo…)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, zjentek, gagaga, gecco před 3520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejlíp, když nůž umyješ saponátem – mnohdy olej vytvoří ´zaschlou´ vrstvu – což je fajn pro konzervaci, ale ta ´chuť´ to není.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

  1. hadr, horká voda, trochu saponátu.
  2. Pokud by to nešlo, pak hadr a benzín, následně dle 1)

😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

i když vlastníš hadr, vždycky by u toho měla být i voda, v tomto případě bude lepší horká voda ..máš vodu???
Doplňuji:
mosoj: svět je krmen debilitou ..až to tady bude o odbornících, tak tady budeš ty a ještě třeba dva nějací idioti ..což s tebou přímo nesouvisí, ale těžko takto určit, jak se ti tady potom bude líbit ..nemáš zač za místní návod :)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Téměř neřešitelný problém na který zná odpověď jen odborník. Já bych to nezvládl. Díky za návod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Asi bych to setřel nasucho papírovým kapesníkem a pak normálně opatrně umyl vodou s trochou saponátu, jako bych myl nádobí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

:o
privezte ho Q. ke me do Stuttgartu, ja Vam ho dam do mycky :)

ja nikdy nezapomenu, jak jste se tu pred lety ptal, jestli muzete nadale pouzivat kartacek na zuby, kterej vam vypadl ve vlaku ..
a ja dodneska nevim, jak to tedy tenkrat dopadlo :(

mam taky hodne chytrou nevestu ( a zaroven nepraktickou ) …umi 4 svetove jazyky..neco jako vy a ja ji jednou psala ..
..nenechala by jsi prosim pridelat klic od domu pro tebe a pro Patrika .?
a ona : ok..a kolik jich mam nechat pridelat ?

tak Vas mam Q. ve stejne kategorii jako ji ( ale nic ve zlem, jen se bavim ) :)
mimochodem : jinak je to zlata holka :)

  • iv-

před 3520 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

to už nepamatuuju ani já, ale myslím, že jsem ho tenkrát radši vyhodil… čím byla ta otázka tak nezapomenutelná?

před 3520 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja si proste pamatuju jenom takovy " blbosti " :)

i to, ze znamej me vypravel, ze jeho syn se rozesli s pritelkyni..a ja : a proc ?
a on : oni meli rozdelene finance..a kazdy mel i svuj toaletni papir..a on setril, mel jenom dvouvrstvej a ona si kupovala ctyrvrstvej a on ji ho krad :)

před 3520 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 3520 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek