tomas405

Jak odstranit SweetPacks Chrome Extension?

Když jej odstraním přes nastavení chromu tak sice zmizí, ale po dalším otevřením prohlížeče se objeví. nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Braník

nedoporučuji používání chrome ,kvůli sledování uživatelů,zvol si jiný prohlížeč
program se pokus odinstalovat pomocí tohoto programu
http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/

Další odpovědi
Bedy

Tohle je takové klíště. Budeme muset použít Hijackthis. je možné, že toho tam máte víc a ani o tom nevíte. Navíc s Revem můžete při nesprávném zacházení nadělat víc škody jak užitku. Lepší bude Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho eventuelně vložte sem jako doplnění otázky.

Jinak jak píše Braník, Google chrome sleduje aktivitu svých uživatelů, osobně nedoporučuji používat.
jestliže jste si na Google Chrome zvykl, doporučím prohlížeč SRware Iron. Je úplně stejný, jen nešpehuje.