Avatar uživatele
anonym

Jak odstranit soubor z počítače?

Když si stáhnu nějaký soubor (např video, obrázek) do počítače, jak ho potom můžu z počítače zase odstranit? On se uloží totiž zřejmě na víc míst a já nevím jak ho definitivně odstranit…poradíte? Kde se to ukládá, jak to smazat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já na něj kliknu pravým a dám odstranit a on spadne do koše a při čištění se smaže
nebo dám vysypat koš a je pryč

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Myslíš, aby to nešlo obnovit ? Na to potřebuješ speciální program, najdeš třeba na stahuj.cz nebo slunecnici.cz Já bohužel s žádným nemám zkušenost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Datový soubor, který se neinstaluje se uloží jen na jedno místo (zanedbáme fragmentaci). Není ho tedy možné odinstalovat. To platí o programech, které často nechávají po sobě nesmazané záznamy v registru. Pro smazáni stačí příkaz Odstranit nebo Delete. Fyzicky se ale nesmaže, je možné ho obnovit. Pokud ho chcete smazat nenávratně, musíte použít k tomu určený program, např.
CCleaner
Hard wipe
Files Terminator
File Sheredder
Marius Soft Disk Scrubber
System Shield
O&O Safe Erase

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

V prohlížeči ctrl+j a otevřít složku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Stáhni a nainstaluj si Revo Uninstaller, je free a v češtině a odstraní ti soubor do posledního zbytečku. Jen rozklikneš ikonu na ploše, označíš soubor, klikneš na ikonu odinstalovat (6. zleva)a postupuješ podle pokynů. No problem.
Hanulko, taky bych ti to doporučovala, po každém souboru zůstane spousta odpadu, co jen zasviní PC. 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet