alexandra

Jak odstranit smrad z cigaret????

Přítel doma kouří a i když vajgle zavírá ihned do skleničky,přece jenom máme doma všecno načichlé.Co by jste poradili,aby to ten smrad trochu zlikvidovalo.Lu­cille tady připoměla nějaký přístroj,tak ještě něco jiného znáte???
Oskare-ne radu nekouřit,o to se pokouším 10 let,aby přítel nekouřil.

Nejlepší odpověď
rynek878

Znám spousty manželů,že chodí zásadně kouřit před barák,v zimě je to o to horší,že je zima,tak toho tolik ani nevykouří,nemají totiž ani ten balkon,myslím,že i toto je způsob jak se pomalu odnaučit kouřit.

Další odpovědi
anonym

Vajgly nezavírat,ty smrdí nejvíc,okamžitě likvidovat.Třeba splachovat. Větrat-to určitě děláte.Existuje spray,určený právě na odstraňování pachů,spec. po kouření.Funguje,vím to,mám jej v práci.Ale právě proto, že jej mám v práci,nemohu vám říct jeho jméno.Nepamatuji si jej.

sardoska

Já bych zkusila přesvědčit přítele, aby chodil kouřit ven nebo na balkon. Nejde totiž jen o ten zápach, ale ten kouř se usazuje snad všude a vytváří takovou nažloutlou vrstvu na nábytku i na oknech, která se dost těžko umyje. A jestli Vy jste nekuřačka, tak je to vůči Vám i docela sobecké.

SinceX

Byl na to velice dobrý spray Oust, nebo tak nějak. Je proti kouření, zápachu po dom. zvířeti, nebo jen jako osvěžovač vzduchu. Stojí cca. 79Kč. Během patnácti minut, po smradu ani památky..:)

louhra

Pomáhá zapálená svíčka,nejlépe s nějakou vůní.Existují i voňavé lampičky.

ReHu

Taky hlasuji pro kouření na balkoně apod.

Džanička

Já bych mu nikdy nedovolila kouřit doma,ani na záchodě,můj bývalý chodil hulit do sklepa.Já sama jsem kouřila 10 let,a nikdy jsem si nezapálila v bytě,už kvůli ostatním lidem.Teď 4 roky nekouřím a jsem na ten smrad pěkně alergická.Prostě přítelovi řekněte,ať chodí hulit ven,vajgly ať tam nechává,nebo ať toho nechá,že to nehodláte čuchat.Nic těžkého na tom přestat není,mě to trvalo jen dva týdny.

Michal

Nekouřit pokud možno v bytě.Nekouřir,za­pálit si několik svíček.