Astan

Jak odstranit smolu?

Pracuji se dřevem a často se mi stane, že se otřu o čerstvé dřevo a můj pracovní oděv je od smoly (smůly). Existuje možnost vyčištění?

Nejlepší odpověď
anonym

mosoj jenže pracovní oděv není lakovaný jak jsem četla váš příspěvek je na čištění lakovaných povrchů

Další odpovědi
elektrikář

Dají se použít rozpouštědla, benzín, terpentýn,trychlo­etylen.

mosoj

Ne nadarmo se dříve dřevěné a lodě a sudy
vysmolovali.

Zkuste : http://autokos­metika-einszett.cz/bau­mharzentferner-rozpoustedlo-smoly-p-78.html

A jak jinak ji chcete odstranit než mechanicky nebo rozpuštěním v rozpouštědle.