Pudlík

Jak odstranit skvrnu z trička?

Dobrý den, vyprala jsem v pračce tričko a po vyprání se na něm objevyly modré skvrny vypadající jako stříkance a těsně před vypráním tam nebyly a u jiného prádla se to neobjevylo. Po dvou týdnech se mi stalo to samé u jiného trička. Spolu s oblečením tam nebyl jediný modrý kousek prádla, prášek to také neobarvil a v pračce nic nebylo. Zkoušela jsem to vyprat dvakrát, odnáčet i vydrhnout kartáčkem a pořát tam jsou. Kdybyste někdo věděl jak se to stalo nebo jak to vyprat napište mi prosím odpověď. Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi
Damiana

Napadá mě jen zkusit to přemáchnout ve Vanishi…

terry

Nejsou to zbytky aviváže? Některé se hůře rozpouští.

ondra07

Nalijte do pračky trochu Vanishe :)
Ale zkušenosti s tím nemám, abych řekl pravdu, tak si prozatím neperu sám, to mi dělá maminka :)

venkovan

Využi skvrny pro ozdobení trička. Nakup barvy pro malování na látku a pusť uzdu své fantazie.

IK

To je jako sabotáž, zkoušela jsi to odbarvit savem? Tedy pokud to má být bílé, barevné nezkoušej to by šlo i s barvou.