drazka

jak odstranit silnou chuť pepře

do bramborového salátu se mi vysypal pepř,jde s tím něco udělat kromě vyhození do odpadu

Nejlepší odpověď
ggg

Zamaskujte to něčím jiným, jako je koření třeba, nebo tam nalijte vodu a znovu to promíchejte.

Další odpovědi
LuciJe

Přidat dost surovin na to, aby se pepř „rozředil“. Sice pak budete mít mnohem víc salátu, než potřebujete, ale můžete ho uložit třeba do chladničky a odjídat postupně. U studeného salátu bohužel žádnou metodu „vstřebání pepře něčím“ použít nelze.