martina1

Jak odstranit silikon?

Nevíte někdo,jestli existuje nějaký odstraňovač silikonu?Máme nová okna,na kterých je místy"rozpatla­ný"silikon,kte­rým jsou zadělaná skla.Radili mi žiletku ,ale bojím se,že mi ujede ruka a nějak do silikonu drbnu.Díky

Nejlepší odpověď
mosoj

Existuje taková stěrka s rukojetí která má na konci něco podobnému žiletce. To se opře o okraj okna jede se po sklu. Je to za pár kaček v obchoďáku.

Další odpovědi
ten který je

Obávám se že tou žiletkou to jde nejlépe.Výborné jsou žiletky od firmy Unger.Seženete je tam,kde se prodává profesionální úklidová technika.S pomocí těchto žiletek to jde snadno,stačí už jen začistit vodou se saponátem a je to.

ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ostraneni-silikonu

panenka

My jsme silikon z oken odstranovali špachtlou nebo nožíkem.