x.kveta

Jak odstranit rychle bílá (neopálená) místa po plavkách u dětí?

Nejlepší odpověď
Pecudka

Samoopalovacím mlékem.
Doplňuji:
Jsou různé značky na trhu, já z úsporných důvodů kupuji ten nejlacinější zn. Astrid. Jsem s ním spokojená, hlavně si nezapomeň, po aplikaci, řádně umýt ruce. Měla by jsi nehezky zbarvené dlaně do hněda 🙂

Další odpovědi
Hlada

Ničím, protože ničemu nevadí. Naopak, extrémně přehnaná péče o zevnějšek může vést později k vadnému stanovení životních priorit.

anonym

Kremem na boty. ! ??? -iv-

Deli

Děti by se OPALOVAT vůbec neměly! A ještě je domazávat samoopalovacími mléky? Proboha PROČ?????

arygnoc

Proč?

žolik

není potřeba děti obzvlášť musí bít opatrní na opalování,je to nebezpečné.

Zdroj: žolík