shadow vj

jak odstranit reklami pro hekri

také nesnašite reklami? pomoztemi prosim vimazat hnusne reklami.
Doplňuji:
Mám prohlížeč Google Chrome

Odpovědi
badisko

Nejak uplne nechapu tvou otazku..pokud chces odstranit reklamu v prohlizeci tak treba pro Operu staci nainstalovat ad-block …pro Operu …pro mozillu firefox zase ad-block plus jakej mas prohlizec ty?…

anonym

Pokud chcete odebrat reklamy co jsou na stránce, tak Vám mohu jedině doporučit Adblock Plus. Tento program si můžete stáhnout na http://adbloc­kplus.org/

Bedy

Google Chrome teda nedoporučuji používat, protože sleduje aktivitu svých uživatelů. Místo toho radši doporučím přejít na jiný prohlížeč, doporučím Internet Explorer nebo již zmíněnou Operu.

– Internet Explorer ani Opera nemají žádné klientské číslo (na rozdíl od Chrome), 100% tedy nemůžete být dohledatelní co a jak na internetu navštěvujete atd.
 – nezapisuje si, kdy byla Opera (a ani Internet Explorer) nainstalován
 – při psaní do adresního řádku Operani ani Internet Explorer ve výchozím nasatvení nenašeptávájí – toto našeptávání je totiž realizováno dotazem na Google (vlastně tak jsou odesílány informace co a jak navštěvujete)
 – místo chybové stránky serveru zobrazuje Chrome chybovou stránku Google, toto Internet Explorer nedělá
 – Google Chrome při chybá odesílá hlášení firmě Google, toto bez Vašeho svolení Internet Explorer ani Opera nedělají
 – Internet Explorer ani Opera nepředávají žádné dodatečné informace o prohlížeči, Chrome např. informuje, kde a kdy bylo staženo atd.
 – Internet Explorer ani Opera neobsahují takovou aplikaci, jako je Google Updater – ta je povinnou součástí Google Chrome – Google Updater odešle dost informací o Vašem počítači do Googlu, kde zas teoreticky můžete být dohledatelní co a jak navštěvujete, jaký máte počítač apod.
 – Internet Explorer ani Opera nespouští 5 sekund po spuštění na pozadí stránku Google

Internet Explorer 9 a vyšší má blokovač reklam integrovaný, stačí si nainstalovat filtry.
Pozor, používáte-li Windows XP, tak ten maximálně podporuje Internet Explorer 8 a tam to blokování reklam není úplně nejlepší, ten zablokuje opravdu ty nejrušivější reklamy.
Do Opery stačí nainstalovat doplněk AdBlock.
Filtry nebo samotný AdBlock stáhnete z http://adbloc­k.dajbych.net

Internet Explorer má každý počítač s Windowsem předinstalovaný, najdete ho ve Startu.

Kdyby něco, napište mi do vnitřní pošty 🙂

Zdroj: text přezvat z http://www.zdar­ma.cz