bonz1

Jak odstranit policejní virus ?

Vím že už to tu bylo několikrát, ale nouzový systém mi nefungoval a teď mi ani nefunguje klávesnice když chci zkusit nouzový systém.Program Kaspersky mi funguje, ale když spustím antivir, tak se mi po chvíli sekne…

Odpovědi
Alesh

Reinstall Woken – 100% úspěšnost 😉

suaeda

Rovněž se přikláním k přeinstalaci a zformátováním disku. V práci se nám párkrát podařilo různými prostředky (něco vydal i Grisoft) znovu nahodit systém, ale nebyl moc stabilní. Je to dobré jen pro zálohování svých dat (fotek, filmů, dokumentů).

Andre5000

Mě od tohohle svinstva pomohl antivirový program AVIRA. Asi po třech restartech mi to odstranil.

Bedy

Reinstalace systému – no budiž, nicméně pokud máte data na systémovém disku, tak to asi nebude nejlepší řešení. Navrch reinstalaci systému by běžný uživatel dělat neměl.

Navrhuji si vytvořit bootovací AVG disk a s ním nechal počítač projet. Vše by měl odstranit. Ke stažení z http://www.av­g.com/cz-cs/avg-rescue-cd

Potom mi když tak pro kontrolu pošlete výpis z Hijackthisu.

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – a ten mi pošlete prosím emailem na bedy zavináč outlook tečka cz

Krakis

Toho co ,,pomáhá a chrání ''se už asi nikdy nezbavíme… 🙂
Ale vážně-já mám Eset Smart Security (NOD 32) a posledních 5.let jsem neměl ani červíka.

mareknohejl

Doporučuji tento článek, jsou na něm odkazy také na další stránky, které problém řeší…bohužel, s nepřístupným nouzovým režimem to je trochu horší.

http://romankra­sa.eu/dnes-jsem-celil-kybernetickemu-utoku/