Druell

Jak odstranit pigmentové skvrny?

Světlé i tmavé? Máte s tím nějaké zkušenosti? Jak drahé je ošetření?

Odpovědi
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&c­p=0&gs_id=4m&xhr=t&q=pig­mentov%C3%A9+sk­vrny&pq=jak+na+pig­mentov%C3%A9+sk­vrny&pf=p&scli­ent=psy-ab&source=hp&pbx=1­&oq=pigmentov%C3%A9+sk­vrny&aq=0&aqi=g4&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=af249ce­5c8b9ddb&biw=1067&bih=53­5&bs=1

zde je odkaz snad se v něm dočtete co potřebujete já je nemám..

Fidel

ve photoshopu pomocí klonovacího tlačítka :)