Nikdonevívše

JAK ODSTRANIT OTÁZKU?

Pls

Nejlepší odpověď
beer

Ty to udělej tak, že klikni na Nahlásit, vyplň co je potřeba a časem zmizí díky adminům.
Možná ti otázku odstraní někdo ze zlatých a stříbrných, zmizí ihned. Mně to bohužel nejede, smazal bych ti ji.

Další odpovědi
bolak

Tak sem ti jednu odstranil.

Neřekl jsi kterou, tak sem vybral náhodně. :)

anonym

požádej někoho zlatého

Drap

Musíš požádat některého zltého či stříbrného a na jeho žádost ji smaže admin. Otázka zmizí ihned po nahlášení zlatým, nebo stříbrným.

anonym

Vy můžete napsat pouze na info@odpovědi.cz nebo požádat někoho ze „zlatých“ nebo „stříbrných“. O kterou otázku jde? Smažu Vám ji.