jak odstranit lepidlo z výrobku-po odlepení čárového kódu, abych zároveň nepoškodil umělohmotný povrch výrobku.

Nejlepší odpověď
mosoj

Technickým benzinem. Líhem sice nic nepoškodíte, ale také to nejde odstranit.
Hlavně se vyhýbejde ředidlům na bázi acetonu ( nitroředidla ).

Další odpovědi
Terisek

líhem se to nepoškodí

hanulka11

pokud je bezacetonový odlakovač nic nepoškodíte, mám s tím dobrou zkušenost

venkovan

Vzal bych saponát a nebo prostředek na čištění plastů, třeba do auta. Ředidla třeba nepoškodí, ale mohou zmatnit povrch. Nebo fénem lepidlo nahřát a setřít teba za pomoci nějakého prášku jako je mastek, křída apod – co neškrabe, ale do čeho se lepidlo „zabalí“,

tuCZek

s trochou trpělivosti to jde i suchým hadrem