haunted

Jak odstranit krvaný otok, který je pod kůží ?

Od běhání mám na dvou prstech u nohou krvavé podlitiny (otoky) které jsou asi 5×5 mm velké. První den na dotek bolí, další dny už kůže ztvrdne takže nic nebolí ale krev je tam stále a nevypadá to zrovna hezky na pohled. Začal jsem si to mazat „višňákem“ ale zatím nic. Máte prosím nějakou radu jak toto odstranit a jak tomu předejít ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. máš blbý boty
  2. můžeš zkusit běhaní na boso. 😉
  3. já tohle vždy opatrně z boku propíchl a tu krev vytlačil, samozřejmě jsme vše řádně omyl a potom je to potřeba zalepit, aby se do toho nedostal bordel. Někdo ti ale bude radit, nic s tím nedělat, ono se to vstřebá, což je taky pravda. Záleží na tobě. Podle mě obojí je možné … vlastní zkušenost. 😉

Další odpovědi
honza19hk

Kudlu !