Jádrohlod

Jak odstranit již neplatné ikony na ploše PC ?

Mám na ploše několik již neplatných ikon, typ soubor o velikosti 0 bajtů. Normálně nejdou odstranit , následuje hláška „ze zdrojového souboru nejde číst“. Jak na to? Někde v Chipu to bylo, ale je to už dlouho, nějak nevzpomínám…

Odpovědi
www

Celé jsem to nestudoval, ale podívej se sem
Doplňuji:
Pokud se odkaz zde nenačte, dej do Google vyčistit plochu:
www.google.com/se­arch?nomo=1&q=vy%C4­%8Distit+plochu&c­lient=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Zdroj: earchiv.chip.cz/cs/e­archiv/vydani/r-2011/chip-04–2011/tipytriky-04–11.html

cochee

Toto je jeden z problémů, který by měl být řešitelný za pomoci prográmku Unlocker. Mluví ale anglicky.

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/unlocker/