blázen

Jak odstranit e- maily?

Nejlepší odpověď
anonym

Koukám,že to bereš sportovně-viz kategorie otázek,ale pokud máš e-schránku,máš to tam polopaticky napsáno. Určitě nejsi takový blázen za kterého se udáváš.

Další odpovědi
Tombik

Už se na to odpovídalo:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-odstranit-stare-email-adresy-v-naseptavaci-pouzivam-email-seznam

Jinak emaily ve schránce odstraníš jejich zatrhnutím a nahoře klikneš na Smazat nebo pak uvnitř zprávy na Smaž. Myslíš-li adresy, tak se podívej do Adresář vlevo dole.

kablik

BLÁHO, jak je smažeš, tak ještě musíš vysypat koš, najdeš ho na levé straně nabídky e-majlu jinak je budeš mít stále ve složce smazané, zdar …