Jak odstranit dálniční známku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Prodávají i vodičku-odstaraňovač samolepek.
Ale jinak opravdu postačí buď nahřát a sloupnout nebo opatrně žiletkou.

Další odpovědi
hanulka11

Nejlépe nahřát fénem a půjde dobře odlepit
pokud ovšem máte někde poblíž zásuvku.

mojitek

no prece normalne.Nozikem a pak lihem

dolik

Já ji odstraňuju žiletkou.

janek66

Rychle jednoduše nahřát fénem a sloupnout.Okno pak očistit třeba lihem.Jen pozor,nedělat ve velkém mrazu,mohlo by prasknout okno!

Myšák V.

A ještě jedna rada do budoucna…
Pokud si koupíš dálniční známku,tak před nalepením na sklo ji několikrát nalípni na kalhoty popř.koberec nebo nějakou látku.Trocha prachu se přilepí na lep a známka jde pak z okna sundat mnohem lépe a bez použití čehokoli.Krom rukou)))M.