Jak odstranit cvakání při kliknutí na nějaký odkaz? Kromě ztišení zvuku Moc děkuju

Jak odstranit cvakání při kliknutí na nějaký odkaz? Moc děkuju
Doplňuji:
No cvaká mi to v IE, když kliknu na cokoli myší. Nevím právě v čem by to mohlo být ..v jakém nastavení

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V XP:Ovládací panely/Zvuky a zvuková zařízení/Zvuky/Události programů/Zahájení navigace - Zvuky - žádné

Další odpovědi:

:) myslíš myši nebo zvuk Windows?
myš ti nepomůžu - to je mechanické
Windows má zvuky v ovládacích panelech, ale protože všechny zvuky hned po instalaci vypínám, tak ti nepovím zda klenutí na odkaz nějaký zvuk dělá a dá se to tak vypnout.
V IE, Firefox, ... v čem ti to cvaká ... nemá ten progrma sám nastavení pro zvuky?
Doplňuji:
používáš jiné zvuky z Windows - zavření okna atd. - pokud ne, tak úplně vypni zvuky (já to tak mám a je klid od jednotlivých zpráv ... neruším okolí a nelekám se :) )
ve Windows - Ovládací panely / zvuky a zvuková zařízení / zvuky / bez zvuku ... a ulož.
pokud zvuky využíváš, tak pak se musí najít odpovídající položka v seznamu zvuků - zkus v sekci k průzkumník najít řádek 'zahájení navigace' - bez zvuku a nebo tam dát nějaký příšerný zvuk, aby se potvrdilo, že je to ono :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.