vita

Jak odstranit chybu v PC ?

Ahoj. Než si zajdu nechat opravit PC,napadlo mě se zde podělit s problémem který nedávno nastal v mém PC. Jednoduše,při klepnutí na „start“ se počitač zblázní a všechny instalované aplikace vč.internetu,se mi na ploše otevřou. Poradi mi někdo co s tim? Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Nechci tě nijak dehonestovat – ale ten servis bude nejjednodušším řešením…
😉
A nebo si pozvi kamaráda, který – aspoň:

  • sdělí OS
  • sdělí HW
  • nebude internet považovat za aplikaci

😉

Další odpovědi
nonnel

Vytvoř si na ploše složku a do té dej všechny ikony. Potom vytvoř jednoho zástupce a dej si jej na plochu. Pak klikni na Start. Jestli se program nespustí, tak udělej to samé se vším, co na ploše máš. V opačném případě zkus to, co ti radí dudu.

dudu

Podobné problémy jsem nedávno řešil přes následující firmu:
https://nejde­to.cz/zrychle­ni-pocitace/
Nejsou zrovna levní, ale cca po čtyřech hodinách jsem PC díky dálkové podpoře měl OK.