kefud

Jak odstranit chybovou hlášku při startu PC?

Prosím o radu:

začala se mi na PC objevovat níže doplněná hláška, která blokuje dokončení startu PC dokud neodkliknu OK.:

Zkoušel jsem Obnovení systému, odistalování Skype a jeho novou instalaci. Problém trvá. OS mám

XP Home.

Hláška:

Skype.exe-Vstupní bod nebyl nalezen

Vstuní bod procedury NtAlpcSendWait­Receive Port se
nepodařilo v dynamicky propojované knihovně ntdl.dll
nalézt
Doplňuji:
Bohužel nejsem žádný PC expert přivítal bych detailnější radu o krocích v doporučeném nástroji pro konfiguraci systému. Jak si to mám naklikat když to vidím poprvé. Domnívám se když někdo chce poradit pokud řekne A měl by poradit i B. Překvapujou mě zdvižené palce u odpovědí dané „kapkou“ a „mojítkem“ aniž by tušili,že uvedené odpovědi mi nikterak nepomohly.Nabývám dojmu, že tady jde více o body než někomu poradit.

Nejlepší odpověď
kapka

Nebo zadejte dotaz zde http://www.pc-help.cz/viewto­pic.php?t=66250
Mám s touto online pomocí dobrou zkušenost. Také se mi objevovaly při startu chybová hlášení, tady mi pc na dálku pomohli dát zase do kupy. Budou Vás navádět krok po kroku, řeknou, kde jaký pomocný program stáhnout, jak s ním pracovat, co a jak jim poslat ke kontrole, co kde odfajfkovat apod. Prostě návod i pro úplný neznalce pc.
Mně ty chybový hlášky po takovém jejich zásahu zmizely.
Doplňuji:
Tak teď jsem se docela dopálila. A to se mi tady moc často nestává. 1) Je v pravidlech serveru dávat odkazy na odbornější stránky. 2) Dala jsem odkaz na web, se kterým mám coby neznalec pc osobní dobrou zkušenost, i jsem to tam napsala. Našla jsem Vám tam přímo stránku, kde vysvětlují, jak zadat dotaz a jak se na tomto webu orientovat. 3) Tam by Vám opravdu pomohli, krok po kroku, podrobněji a trpělivěji Vám to tady těžko někdo vysvětlí. 4) Michal Kole Vám na sebe dal mail s cílem Vám pomoci, je Vám to málo? 5) Obviňujete mě, že jen sbírám body? No to jsem si tady tedy nahrabala! 6) Budu si Vás pamatovat a slibuji, že na Vaše dotazy už odpovídat nebudu a ostatní taky ne, pokud jste takový nezdvořák a člověk se od Vás vděku nedočká! Myslel jste, že snad k Vám přijede někdo odtud domů a opraví Vám to? Když se neumíte ani zeptat na odborném webu, kde umí poradit i naprostému laikovi, tak už nevím, co chcete. 7) Dejte si pc za drahé peníze do servisu a buzerujte je tam, aspoň za to budou mít zaplaceno, já z toho tady nic nemám, za jeden bod od Mojitka si nic nekoupím, ani za deset tisíc bodů!

Další odpovědi
Michal Kole

asi je nějaký bordel v registrech

vyčisti je aplikací CClaner, Wise Registry Cleaner, GlarySoft Utility.

Napiš mi více na mail michal.kolesa@seznam.cz

anonym

Dobře, poradím ti pár kliknutí velmi jednoduchých, když už zde napadáš ty, co ti chtějí radit.
Zapni pc, stiskni F8 a vyber a vyber možnost formátovat, tím chybu odstraníš nadobro
Doplňuji:
Kapko, ale asi to má možná rozbitý :)

jpau

Vypni automatické spuštění Skypu při startu.

Start – Spustit (Hledat – u Vista <) příkaz „msconfig“ a tam už se k tomu proklikáš.

muflix

zkousel si skype preinstalovat nebo nahrat novou aktualni verzi ? nebo to skus projet programy jako radi vyse a nebo si to nastav at se ti to nespousti po startu, pokud ti normalni zapnuti aplikace funguje. na netu taky radi ze to muze zpusobovat program Kies od Samsungu, ktery jiz po aktualizaci tuto chybu nezpusobuje. Jinak vsechny chybove hlasky se snadneji hledaji v anglictine, kde vyhledavac vrati vice vysledku.

anonym

je nutný start Skypu při spuštění PC? Oni se třeba ještě nenačetly potřebné sdílené knihovny systému se skype.

briketka10

kefude přečti si kodex než začneš napadat uživatele co ti chtějí poradit !

annas

Kam se vytratila slušnost?