Jak odstranit červenou auto-barvu z kalhot?

Dobrý den,
škrtla o mě stará Felicie – s takovou tou typickou matnou červenou barvou, jakých po městě jezdí stovky. Mám z toho 2 fleky – d = 1 cm a d = 4 cm. Půjde to vyprat, popř. jak to sundat? (Kalhoty jsou z nějaké hutnější tkaniny – ne však rifle.)
Děkuji.
Doplňuji:
Ředidlo, pak mýdlo (na snížení PH) – skvrny viditelně opustily tkaninu, leč místa fleků se stále liší od okolí… (Pořád je to moc vidět – ačkoliv by to dotyčný musel chvíli hledat.)

Nejlepší odpověď
carpediem

O tebe ty auta škrtají nějak často.

Prubni odlakovač na nehty, pokud to nepůjde tak ředidlo, nejprve vyzkoušej na místě kde to není vidět, ať víš, že to nevyžere původní barvu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/po-autonehode-mi-hnisa-i-skrabanec-souvisi-to

Další odpovědi
gecco

Zkus to vykartáčovat (jemným kartáčem) a pokud to nepůjde, pak ´vyprat´ acetonem (pokud aceton ty kalhoty nepoškodí ještě víc)…
😉

isteron

Farby na kov zvyknú byť syntetické, S. Tam by pomohol benzín, alebo riedidlo S.
Ale na autolaky sa používajú acetónové , C , tak vyskúšať acetón, alebo riedidlo C.
Doplňuji:
Tu už nepomôže nič, lebo sa odfarbila aj farba pôvodná na látke. Rozlúčiťa sa, a kúpiť nové.