Kaxx

Jak odstranit celulitudu?

Odpovědi
anonym

Aspoň částečně lze celulitida řešit sportem (cviky cílenými na postižené partie i obecné). Zbavit se jí zcela je ale – obvykle, nemožné.
´Mastičky a vodičky´ pomůžou maximálně v vyhlazení vrásek v obličeji – když kupující ´upadne brada´ při zjištění ceny.

anonym

Jen poctivým cvičením, změnou stravy, pitím hodně vody a masáží, nevěř reklamě,je to blbost, jen se za to vyvalí plno peněz a výsledek žádný.

ivana525

přesně tak, zhubnout přebytečný tuk a posilovat zadek + stehna (dřepy, výpady, běh atd)