Jak odstranit barvu z bílé kožené tašky?

Zmokla jsem v nekvalitni cervene plastence a obarvila se mi od ni lehce bílá taška.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Přelakovat bílou koženou tašku lehce do červena.

Mě kamarádka z čistírny dycky tvrdila, že nečistit, nejdřív a to pokaždé!!! vlažnou vodou. Pokud nepomůže, tak mírnějším prostředkem, tedy jarem a nakonec až tím drsným jako třeba ředidlo. Ale nejjistější bude ta voda a pak optat v čistírně.

Další odpovědi
anonym

zkuste lih ale naneste jej nejdriv na nejaky hadrik a tm setrete