astrolog66

Jak odstraním ze sedačky pach po moči kocoura? Děkuji

Nejlepší odpověď
GM

Mohlo by pomoci několikeré důkladné vyčištění zředěným octem.

Další odpovědi
iceT

Nevím nakolik je to účinné

http://www.eco­dor.cz/News/La­test/Redukce-zapachu-kocici-moci.html

Používala jsem likvidátor pachu ze zverimexu asi za 100 kč.

arygnoc

zrušit sedačku nebo kocoura.

nelze, je to tak intenzivní pach, že sedačka přijde k úhoně, pokud ji budete čistit.
A kocour si ji označí zase (proč si sedáte na JEHO sedačku?).

dědapetr

Vyčistit přípravkem na sedačky a po zaschnutí posipat sodou vetřít nechat působit potom vysát.

Děda Louda

Jedině spolu se sedačkou.

tazatelka

Nijak! možná se Vám povede pach sice zneškodnit, ale to bude jen z Vašeho pohledu. Kocour se tam bude cítit pořád a velmi pravděpodobně čas od času si na gauč „odskočí“. A věřte, že nejraději v momentech, kdy budete čekat návštěvu 🙂.