Jak odstraním virus z počítače?

Zdravím vás lidi jak mám odstranit virus z facebooku? Přišla mi zpráva tak jsem jí rozklikl a bylo tam nějaké video neklikl jsem na to a od té doby mi to samo posílá zprávy všem nejdřív jsem našel přes AVG 1 vir a 1 troského koně. Následně jsem pc vypnul a ráno jsem ho zapnul a dal jsem test našlo to 11 viru a z toho jeden byl trojský kůň. Když dám v Google chrome nastavení a kliknu na rozšíření tak se sám Google chrome zavře. Napadlo mě ho odinstalovat smazat vše od google chrome a nainstalovat znovu.
notebook je:
packard bell easynote te11hc
Windows 8
http://www.intershop24.cz/…
Doplňuji:
Bohužel nemám instalační to Windows 8.

Odpovědi:

Zlatý

přeinstaluj celý systém a budeš mít 100% vyřešeno, co ty víš, co ti kde ten vir napáchal, povypínal apod.
Doplňuji:
njn, to je pak těžký, když si koupíš ntb bez Windows, ty pak "někde" seženeš. Tak je zkus "sehnat" znovu. Je to problém?

Zlatý

Pokiaľ ste zakúpil NB s už predinštalovaným windows 8, potom inštalačné súbory máte v skrytom disku na HDD. Stačí pri štarte povoliť preinštalovanie do továrenského nastavenia. Pozor, v takomto prípade prídete o všetky neskôr doinštalované programy a zazálohujte si všetky.dáta

Bronzový

Stáhni si Avast a dej test po restartu, ale nejlepší je fakt přeinstalovat systém, mít dobrej antivirus a nedělat blbosti.

Pokročilý

Buď antivirem jestli nějaký máš nebo přeinstalací celého systému..

Diskuze k otázce

DragonAge

Notebook jsem dostal s nainstalovaným windowsem 8 nikoho neznám kdo by měl 8. A antivir najde viry pouze při tom když zapnu google chrome a vypnu tak je automaticky najde pokud jsem na exploreru tak nic nenachází.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.