DragonAge

Jak odstraním virus z počítače?

Zdravím vás lidi jak mám odstranit virus z facebooku? Přišla mi zpráva tak jsem jí rozklikl a bylo tam nějaké video neklikl jsem na to a od té doby mi to samo posílá zprávy všem nejdřív jsem našel přes AVG 1 vir a 1 troského koně. Následně jsem pc vypnul a ráno jsem ho zapnul a dal jsem test našlo to 11 viru a z toho jeden byl trojský kůň. Když dám v Google chrome nastavení a kliknu na rozšíření tak se sám Google chrome zavře. Napadlo mě ho odinstalovat smazat vše od google chrome a nainstalovat znovu.
notebook je:
packard bell easynote te11hc
Windows 8
http://www.in­tershop24.cz/pro­dukty/341890-notebook-packard-bell-ente11hc-20204g50mnks-nx-c29es-011.aspx
Doplňuji:
Bohužel nemám instalační to Windows 8.

Odpovědi
Alesh

přeinstaluj celý systém a budeš mít 100% vyřešeno, co ty víš, co ti kde ten vir napáchal, povypínal apod.
Doplňuji:
njn, to je pak těžký, když si koupíš ntb bez Windows, ty pak „někde“ seženeš. Tak je zkus „sehnat“ znovu. Je to problém?

led

Pokiaľ ste zakúpil NB s už predinštalovaným windows 8, potom inštalačné súbory máte v skrytom disku na HDD. Stačí pri štarte povoliť preinštalovanie do továrenského nastavenia. Pozor, v takomto prípade prídete o všetky neskôr doinštalované programy a zazálohujte si všetky.dáta

Quimby

Stáhni si Avast a dej test po restartu, ale nejlepší je fakt přeinstalovat systém, mít dobrej antivirus a nedělat blbosti.

Nechápavé

Buď antivirem jestli nějaký máš nebo přeinstalací celého systému..

DragonAge

Notebook jsem dostal s nainstalovaným windowsem 8 nikoho neznám kdo by měl 8. A antivir najde viry pouze při tom když zapnu google chrome a vypnu tak je automaticky najde pokud jsem na exploreru tak nic nenachází.