slad08

Jak odstraním video na Youtube.com ?

Nevíte někdo jak mohu odstranit své nahrané video na svém účtu?

Nejlepší odpověď
chudst

  1. Přihlaste se a klikněte na své uživatelské jméno v pravém horním rohu libovolné stránky YouTube.
  2. V této rozbalovací nabídce vyberte položku Má nahraná videa.
  3. V kartě Nahráno zaškrtněte políčka u videí, která chcete odebrat.
  4. Klikněte na tlačítko Smazat na kartě Má nahraná videa.

Po smazání videa může ještě chvíli trvat, než z webu zmizí výsledky vyhledávání a obrázky miniatur. Vaše video však v této době již není dostupné.

Zdroj: http://www.go­ogle.com/suppor­t/youtube/bin/an­swer.py?hl=cs&an­swer=55770