opa

Jak odstraním složku, kterou mám na monitoru mezi ikonkama a tapetou?

Nějakým nedopatřením se mě dostala složka mezi ikonky a tapetu na monitoru.Nejde nijak odkliknout.Když kliknu na jakékoliv místo na monitoru kurzorem a potahuji tak se dělá takový namodralý obdelník.Co s tím.Děkuji.
Doplňuji:
No jo ale já ji nemůžu označit ona nereaguje na kurzor.Je jak když pod sklem.

Odpovědi
anonym

Tak jsem si zkusil – opravdu,mě se to tam vytváří také.Mně to je vcelku jedno,co mi jedno není,je fakt,že to určitě k něčemu slouží,jen nevím k čemu.
Neznáte odpověď? Díky.

Honzucha

To by mě zajímalo jak tento divný jev vznikl. Teď asi zbývá jedině vrátit změny v počítači pomocí nástroje Obnovení systému, předtím než se to objevilo a mělo by to zmiznout. Obnovení systému je v Všechny programy-Příslušenství-Systémové nástroje-Obnovení systému