Acer

Jak odstraním na svém profilu facebooku ve veřejném místě (zeď) datum narození?

Když se najede na stránky facebooku http://www.fa­cebook.com/hry­arady tak u data narození je tužtička na, kterou když najedu tak je tam možnost upravit nebo odstranit, ale když na to kliknu tak je tam možnost pouze upravit.

Nejlepší odpověď
hanulka11

když na tužtičku najedeš tak se ti zobrazí upravit nebo odebrat tak zvol odebrat
Doplňuji:
tak už jsem to vyzkoušela jak máš pod svým jménem na levé straně narozen najeď před to a zobrazí se ti čtvereček na něj klikni a pak se ti zobrazí základní informace a tam budeš mít upravit a tam si změníš datum narození

hanulka11

tak co už se ti to podařilo?????