zzzzz

Jak odstraním barvu na kov z riflí?

Manžel se v černých riflích opřel o natřený sloup. Je na nich docela velký flek. Nevíte čím to půjde dolů? Ale ať nesleze i ta černá barva.
Doplňuji:
Povedlo se. Sousedka mi poradila odlakovač na nehty. A šlo to dolů, i černé jsou pořád. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

http://medicin­man.cz/?p=meto­dy/skvrny

tady taky píšou, že se má vyčistit tím co se ředila, ale jestli jsou už vypraný a zaschlý tak už je to nanic..
to se tu jednou ptala paní a dávala jsem jí tel. na výrobce..
tady máš odkaz ať se ti to povede 🙂
Doplňuji:
to je paráda tak máš radost vivat sousedce 🙂

Další odpovědi
Drap

Podle toho jaká to byla barva. Zkusit vyčistit tím, čím byla ředitelná. Pokud byla ředitelná vodou, tak je to zbytečné i zkoušet.
Potom nezbývá než zkusit odstranit mechanicky, co nejvíce a potom vyprat.
Výsledek čištění barev na oblečení bývá po zaschnutí většinou nevalný.
Doplňuji:
Tímto se prokázalo že šlo o nějakou nitrobarvu, ředitelnou acetonem. Zkrátka , byla to klika

anonym

ad briketka – obsáhlý a univerzální odkaz.
Právě k tomuto mají Odpovědi sloužit!
(Byť si obligátně neodpustím link na 261 odkazů na téma skvrn):

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=skvrny&sa=Vyh­ledat&oq=&aq=&­aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=

briketka10

Dr.Axl myslela jsem, že by se ten odkaz hodil i ostatním, protože tam jsou všechny skvrny..
a zzzzz není tak dlouho na odpovědích, aby jí napadlo toto hledat v modré liště..

briketka10

hledala jsem v modré liště a ani jedna otázka o barvě na kov tam není..